• Rajče.net | účet


Skvělé a multifunkční úložiště pro Vaše vzpomínky.

Nejpohodlnější ovládání.

Nejpoužívanější elektronické úložiště pro Vaše fotografie, které znají a požívají snad všichni a nejenom v čechách díky svému intuitivnímu a pohodlnému ovládání.

Pro fotky nejlepší místo.

V dnešní přetechnizované době už si lidé nenechávají fotky vyvolávat, nýbrž používají nejmodernější fotoaparáty s paměťovými kartami a řeší kam uložit fotky na trvalo.

Téměř 500 milionů fotek.

Obrovské číslo, které ukazuje, že oblíbenost tohoto úložiště je nesmírně vysoká a lidé se sem často vracejí a vracet vždycky budou, jelikož konkurence je minimální.


Účet

Pro vkládání fotek na Rajče je důležité si nejprve založit účet. Je to nutnost, bez účtu nepřidáte ani fotku, nicméně nezoufejte, je to naprosto jednoduché. Na homepage jsou čtyři záložky. jedna z nich je "Vytvořit účet", klikněte na něj a čekejte než budete přesměrováni na registrační stránku. Je to naprosto jednoduché. Rozmyslete si přezdívku, heslo, vyberte jazyk a vložte Váš email. Obratem Vám na Váš email přijde vaše jméno i heslo kdyby jste ho náhodou zapoměli. Před tím než si účet založíte je dobré pročíst si pravidla, kde stojí co vše můžete a nemůžete vkládat na úložiště a takové ty obecné informace o tom kdo je vlastníkem apod.

Sponzorované odkazy:

Rajče je velký portál s fotografiemi. Rajče.net je velké úložiště fotografií. Fotky Rajče jsou zdarma ke stažení.
Účetní program AdmWin

Faktury, účtenky EET, sklady, zakázky, nabídky, objednávky, ceníky

Digitalizace VHS, hi8, 8mm

Videopřepis a digitalizace VHS kazet a všech kamerových pásků.

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Rajce.net a mají pouze informativní charakter.